СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПАВП НА ПРАТ СП "ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК"

Під керівництвом викладачів кафедри ПАВП було проведено лабораторні та практичні заняття для студентів третього курсу технологічного факультету (групи ІМ-31, ІМ-32) на ПрАТ СП "ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК", де студенти ознайомилися з технологічним процесом даного виробництва.

ПрАТ СП "ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК" – провідний виробник ринку двовісно (біаксіально)-орієнтованих поліпропіленових плівок (БОПП) в Україні.

ПрАТ СП  "ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК" є дочірньою компанією фінської компанії AB RANI PLAST та словацької компанії Chemosvit Ltd. Її історія розпочалась у травні 1995 року як виробника спеціальних БОПП плівок лектротехнічного призначення. Компанія постійно покращує свою позицію на ринку та, як член групи Tervakoski Films Group, вона є серед найбільших світових виробників цього продукту.

Більш як 20 студентів працюють на ПрАТ СП "ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК".

Нам було дуже приємно, коли майже в кожному цеху нас зустрічали випускники кафедри ПАВП та ознайомлювали із обладнанням свого підрозділу і  розповідали про власний  кар’єрний ріст.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації ПрАТ СП "ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК" та заступнику керівника з виробничих питань Вахулі Ю.Я. за проведення цікавих та змістовних лабораторних та практичних занять, бажаємо процвітання та надійних партнерів.

Про цікаві та корисні лабораторні та практичні заняття свідчать дані світлини….

Випускник кафедри ПАВП Фарилюк Юрій з доц. Крестьянполь О.А. (зліва) та
зав. лаб. Єрьоміним В.А. (справа)

Олена  Крестьянполь,