Студенти кафедри соціогуманітарних технологій долучилися до відзначення «Матерів-героїнь»

14 вересня у департаменті соціальної політики відбулось урочисте нагородження п’ятьох мешканок Луцької міської територіальної громади почесною відзнакою України «Мати-героїня».

Студенти Луцького НТУ, які навчаються на спеціальності «Соціальне забезпечення» уже третій рік поспіль доєднуються до урочистостей. Цьогоріч наша молодь організувала зворушливе привітання нагороджених матерів.

Зазначимо, що Указом Президента України від 07.05.2021 № 188/2021 за вагомий внесок у справу виховання дітей, підвищення авторитету української родини та самовіддану материнську працю почесне звання України «Мати –героїня» присвоєно: Житниковій Любові Миколаївні (матері п’яти дітей), Зуб Олені Анатоліївні (матері шести дітей), Кожан Оксані Олексіївні (матері восьми дітей), Поддобюк Марії Іванівні (матері п’яти дітей), Сич Олені Михайлівні (матері шести дітей).

Привітала та вручила нагрудні знаки жінкам директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода. Водночас, із музичними вітаннями виступив дует «Віга» Віталія та Ганни Барчуків, які виконали кілька композицій. Захід завершився спільним фото на пам'ять.

Довідково:

Особам, які отримали почесне звання «Мати-героїня», передбачено виплату одноразової грошової винагороди, яка провадиться за рахунок коштів Державного бюджету України. Винагорода виплачується у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно почесне звання.

Департамент соцполітики Луцької міської ради,

кафедра соціогуманітарних технологій та відділ іміджу та промоції ЛНТУ