Перейти до основного вмісту

Студенти ЛНТУ довели чемпіонство у кількох видах спорту

Із високими результатами закінчився відкритий чемпіонат Волині з легкоатлетичного  метання. Так, студент 2 курсу ЛНТУ Троцюк Максим з результатом 63,60 м став чемпіоном Волині з метання спису та виконав норматив кандидата в майстри спорту. Слід відзначити, що Максим в цьому сезоні завоював срібну медаль національного чемпіонату України серед юніорів. Здібного юніора включено в склад збірної команди України.

Крім того, Ковальчук Дмитро та Лихач Артур стали переможцями у своїх категоріях Чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу, який днями відбувся в місті Запоріжжя.

Водночас, Іван Пасич - володар Гран-прі Турніру з панкратіону та грепплінгу Martial Arts Festival, який відбувся в місті Долинська Кіровоградської області.