11-12 жовтня в місті Рівне відбувся Кубок України з козацького двобою, який об'єднав близько 600 спортсменів із 12 областей країни. Захід став важливою підтримкою в спортивному житті України, зібравши учасників різного віку та рівня майстерності для змагання в одному з найдавніших і найславетніших видів бойового мистецтва.

змагання

Волинська область була представлена ​​на цьому престижному турнірі командою, відповідно до якої увійшли четверо студентів Луцького національного технічного університету. Завдяки їхньому професіоналізму та наполегливості команда ЛНТУ здобула загалом 7 нагород, вразивши своєю підготовкою та майстерністю.

Переможцями стали:

1. Юрій Пасич (студент групи ФКіС-31) —І місце в розділі «Герць 3» та друге місце в розділі «Боротьба».
  2. Іван Пасич (студент групи ФКіСм-11) —І місце в розділі «Боротьба» та друге місце в розділі «Герць 3».
  3. Владислав Іовенко (студент групи ФКіС-21) —І місце в розділі «Боротьба» та друге місце в розділі «Герць 3».
  4. Назар Красько (студент групи БЦІ-33) —І місце в розділі "Герць 2".
змагання

Щиро вітаємо наших переможців та їхніх наставників з успіхом! Бажаємо їм нових досягнень, ще більших перемог та натхнення для майбутніх спортивних звершень.