СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ДОЛУЧИЛИСЬ
ДО НАЙБІЛЬШОГО У СВІТІ ПРОФЕСІЙНОГО ЗМАГАННЯ
«WORLDSKILLS»

Враховуючи необхідність інтеграції професійної освіти України до світового освітнього простору, а також з метою розширення міжнародного співробітництва у цій сфері Міністерство освіти і науки підтримало ініціативу громадської організації «WORLDSKILLS UKRAINE» щодо проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Конкурс «WorldSkills» – це найбільше у світі змагання професійної майстерності, своєрідні олімпійські ігри для студентів університетів, молодих кваліфікованих робітників і фахівців. Команда Луцького національного технічного університету в складі двох студентів кафедри автоматизованого управління виробничими процесами – Богдана Дацюка та Олександра Усіка також взяла участь у конкурсі від «WORLDSKILLS UKRAINE», а саме в дисципліні «Мобільна робототехніка». Конкурс проводився на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і тривав три дні.

Участь в дисципліні «Мобільна робототехніка» передбачала використання робота компанії «Festo Robotics». Учасникам конкурсу, які приїхали з Київського, Харківського та Одеського університетів, було запропоновано три роботи для їх програмування. «Robotics» має на борту девять давачів відстані та одну веб-камеру.

Захоплюючими та цікавими були конкурсні завдання. Проте всім учасникам найбільше сподобались проведені майстер-класи та унікальна можливість самотужки програмувати робота. У підсумку трьохденних змагань наша команда познайомилася з іншими учасниками зі всієї країни, отримала море позитивних емоцій і дипломи учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Богдан Дацюк,
студент групи АВ -41