Студенти Луцького НТУ – на міжнародному турнірі з MMA

24 червня відбувся ІІ міжнародний професійний турнір із змішаних єдиноборств «Воїни Любарта». На двобій з спортсменами України вийшли відомі представники з Франції, Туреччини, Узбекистану, Азербайджану, Білорусі та Словаччини.

Зауважимо, честь України захищали троє студентів першого курсу Луцького НТУ, спеціальності «Середня освіта. Фізична культура». Переможцем у ваговій категорії до 66 кг став майстер спорту України з козацького двобою Султан  Велієв. Також золоту нагороду здобув у ваговій категорії до 70 кг Бухалюк Максим. Однак за рішенням суддів у ваговій категорії до 77 кг Шелофаст Даниіл здобув поразку проти бійця з Білорусі.

Вітаємо наших хлопців з перемогою та набутим досвідом, бажаємо міцного здоров’я та успіхів в подальшій спортивній кар’єрі.

Голова спортивного клубу Олександр Панасюк