СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ
ПЕРЕМОЖЦІ БІЗНЕС-ЧЕМПІОНАТУ!

29 жовтня вперше на Волині компанія «Smart People» провела Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge. Участь у змаганні взяли 17 команд з Луцького НТУ та СНУ імені Лесі Українки.

Мета Чемпіонату – виявити талановиту молодь та дати їй можливості для самореалізації в професійних провідних компаніях західної України, а саме – «Дмитрук», «Nestle» (Торчин), «Гранд Персона», «Verallia Ukraine» та «Modern-Expo Group». Для цього учасникам змагань запропонували розвязати бізнес-кейс генерального партнера – компанії «Дмитрук». Бізнес-кейс – це реальна ситуація, що склалася в компанії й потребує вирішення. Щоб впоратися із завданням, командам потрібно було вивчити цю ситуацію, з’ясувати суть проблеми, запропонувати рішення й аргументувати його.

У результаті бізнес-змагань перше місце вибороли студенти Луцького національного технічного університету – команда «Branson’s».  Друге й третє місця посіли команди «Smarties» та «Today» – збірні Луцького НТУ та СНУ імені Лесі Українки.

«Парадокс української освіти – це коли студенти будівельник, комп’ютерник, товарознавець та управлінець збираються і перемагають 16 команд в чемпіонаті з вирішення бізнес-кейсів. Не менеджери, не маркетологи, не міжнародні економісти, а саме ми. І запрошені на зустрічі з топ-менеджментом цих компаній та на співбесіду теж саме ми, хоч і не маємо фахової освіти», – розповів капітан команди-переможця, студент п’ятого курсу факультету будівництва та дизайну Олексій Табачук. Хлопцям двічі судді присуджували абсолютну перемогу – 60 з 60 балів на відбірковому етапі та у супер-фіналі.

Журі, у складі якого були представники компаній-партнерів шляхом голосування обрали три найкращі команди та нагородили їх. Індивідуально було відзначено учасників, які не отримали призових місць, але сподобалися топ-менеджерам заявлених компаній. Студентів нагородили цінними подарунками (power-banks, комп’ютерні мишки, флешки, книги, блокноти та ручки, термочашки, фірмова продукція компаній), проте найціннішими подарунками для молоді стали запрошення на екскурсії, співбесіди, стажування, зустрічі з топ-менеджерами та власниками компаній.

Вітаємо наших студентів з перемогою в змаганнях! Віримо, що цей здобуток стане для них початком успішної кар’єри в провідних компаніях Західної України.

Більше фото з Чемпіонату можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/smartpeople.com.ua/photos/?tab=album&album_id=1204535096283701

Галина Микитюк