СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ РОЗВАЖИЛИСЯ
ПО-КОЗАЦЬКОМУ

На стадіоні спортивного комплексу Луцького НТУ 7 жовтня 2016 року відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацькі розваги», присвячений Дню захисника України.

Право підняти прапор було надане кращим спортсменам університету. Присутні вшанували хвилиною мовчання бійців АТО, які віддали своє життя захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави.

З вітальним словом до студентів звернувся перший проректор Валентин Талах. Приємно подивований великою кількістю учасників, він привітав присутніх із прийдешнім Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці,

Учні спеціалізованої школи «Герць» продемонстрували глядачам бойовий гопак.

Завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Савчук наголосив, що фізкультурно-патріотичний фестиваль став уже традиційним. У ньому щороку беруть участь студенти усіх факультетів Луцького НТУ.

Молодь продемонструвала вміння перетягувати канат, метати колоду, переносити вагу на відстань, вести поєдинок у боротьбі сумо, битися на колодах, перекидати шини та ходити на ходулях.  Найбільше студентів зацікавив конкурс перетягування авто, що зібрав шалену кількість бажаючих спробувати свої сили.

Переможцями фестивалю стали:

1. Метання колоди:

ІІ місце – Сергій Когут;

ІІІ місце – Владислав Кулик.

2. Перекидання шини:

І місце – Андрій Полохайло;

ІІ місце – Сергій Когут;

ІІІ місце – Роман Цап.

3. Бій на колоді:

І місце – Валентин Шкабура;

ІІ місце – Станіслав Бегеза;

ІІІ місце – Владислав Шинкарук.

4. Сумо:

ІІ місце – Іван Кісіль;

ІІІ місце – Олександр Склянчук.

5. Весела естафета:

І місце – ФОФ;

ІІ місце – ФБ;

ІІІ місце – ФЕПЕС.

6. Ходьба на ходулях:

І місце – Павло Кузьміч;

ІІ місце – Микола Дмитрук;

ІІІ місце – Юрій Тимошин.

7. Пересування авто:

ІІ місце – Віталій Багіла;

ІІІ місце – Владислав Кулик.

8. Перетягування канату:

І місце – МБФ;

ІІ місце – ТФ;

ІІІ місце – КНІТ.

Переможцям були вручені медалі, грамоти, а також подарунки від спонсора фестивалю ТМ «Забіяка».

Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ