СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ
У «СВІЧКОВІЙ ХОДІ»

1 грудня 2016 року студенти факультету обліку та фінансів взяли участь в акції «Свічкова хода», яка була присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Акція проводилась за сприянням Волинської обласної організації товариства Червоного Хреста України.

Студенти з червоними стрічки та лампадками пройшли вулицею Лесі Українки до Театрального майдану. На площі учасники виклали з лампадок червону стрічку як міжнародний символ боротьби зі СНІДом та мали змогу почути багато корисної та пізнавальної інформації про СНІД.

Учасникам свічкової ходи розповіли історії життя і боротьби з хворобою ВІЛ (СНІД) відомих людей: Рудольфа Нурієва, Фредді Мерк’юрі та багатьох інших.

Головний лікар Волинського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом у м. Луцьку наголосила на необхідності використання засобів захисту від небезпечної хвороби з метою зупинення пандемії СНІДу в світі.

Представники церков Волині звернулися до молоді з настановами про необхідність ведення здорового способу життя, милосердного відношення до хворих на СНІД людей, які потребують розуміння та підтримки.

Наприкінці мітингу перед учасниками свічкової ходи виступили вихованці Луцької загальноосвітньої школи № 10 з мініатюрою про негативні наслідки безладних сексуальних відносини між хлопцями та дівчатами.

Учасники «Свічкової ходи» хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто помер від страшної хвороби та відпустили у небо червоні кульки.

Пам’ятайте, що наявність інформації про захворювання, здоровий спосіб життя і своєчасна діагностика є запорукою зниження кількості інфікованих серед населення.

Ірина Олександренко,
заступник декана факультету обліку та фінансів