СТУДЕНТИ МБФ ЛУЦЬКОГО НТУ ЗАПОЧАТКУВАЛИ ЕКО-ЧЕЛЕНДЖ

Студенти машинобудівного факультету Луцького національного технічного університету долучились до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» та передали челендж іншим студентам і школярам Волині.

Щороку, 21 березня, відзначають Міжнародний день лісу, який започаткований Генеральною Асамблеєю ООН. За традицією, кожен рік він проходить під різними гаслами. У 2019 році відзначення відбувалося з кредо “Ліси та освіта”, меседжем якого був вислів: “Учись любити ліс”. Примітно, що саме цього дня в Україні стартувала  щорічна Всеукраїнська акція, ініційована Державним агентством лісових ресурсів “Майбутнє лісу в твоїх руках”, що триватиме протягом місяця.

В рамках цієї акції студенти МБФ Луцького НТУ груп ЛГ-11 та ЛГ-21 із кураторами Наталією Толстушко і Наталією Ковальчук відновлювали ліс державного підприємства «Звірівське ЛМГ». Студенти висаджували сосну і дуб за схемою посадки: 7 рядків сосни і 3 рядки дуба, площа посадки понад 0,5га. Зазначимо, що ділянку під засадження та догляду за нею передали Луцькому НТУ лісівники Волині.

А згодом на сторінці Facebook Машинобудівний факультет – МБФ #ЛНТУ опублікували пост із відео, яким започаткували флешмоб для студентів та школярів.

«Ліс – наше багатство і це знає кожен. Прогулюючись ним, відчуваєш душевний спокій, відпочиваєш морально, збагачуєшся духовно. Цікаво спостерігати за різноманіттям дерев, їх особливим життям у безкраїх просторах. А ще цікавіше взяти участь у їх створенні. Саме тому групи ЛГ-11 та ЛГ-21 сьогодні долучилися до Всеукраїнської акції з посадки лісу. Також ми запускаємо челендж серед студентів та школярів, щоб залучити якнайбільше молоді. Кожен навчальний заклад, якому передають цю естафету, повинен долучитися до даної акції, виставити у соціальних мережах фото/відео із хештегами #селфізлісу #майбутнє_лісу_в_твоїх_руках та передати наступним навчальним закладам. Передаємо челендж нашим друзям-побратимам Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки» – йдеться у дописі.

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства підтримало таку ініціативу, адже разом працювати над відновленням лісів значно веселіше!

Наталія Толстушко, куратор групи ЛГ-11, кандидат технічних наук, доцент кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства

Відео челенджу за посиланням: https://www.facebook.com/lntu.mbf/videos/317274062266898/UzpfSTkwOTkwNjEyOTE2MzQzODoxMjA4MTcyMDM2MDAzNTEx/