Студенти напрямку підготовки «Туризм»
відвідали чоколядову кав
’ярню «Золотий дукат»

Студенти напряму підготовки «Туризм» в рамках розробки нової гастрономічної екскурсії відвідали кав’ярню «Золотий дукат», де їх гостинно зустріла і розповіла про цей заклад власниця Жанна Чигринюк. Пані Жанна повідала студентам про її власну мрію, яка з часом перетворилася на затишну кавярню в центрі нашого міста, де можна попити смачної кави, виготовленої з натуральних зерен плодів кавового дерева та обсмаженої безпосередньо у самому закладі.

Фасад будівлі дещо нагадує вїзну вежу Луцького замку, а в стіни будинку закладено цеглу, виготовлену ще в 15 столітті.

Особливостями кав’ярні, як нам розповіла Жанна Олексіївна, є кава, львівські тістечка та чаї, серед  яких можна виділити чай з чарівною назвою «Карпатські чар-зілля», який причаровує своїм ароматом і складом, адже до нього входять тільки натуральні інгредієнти.

Викладачі та студенти напряму підготовки «Туризм» Луцького НТУ щиро дякують Жанні Олексіївні за цікаву і змістовну екскурсію.

Юрій Мірченко,
Тарас Мельник,