СТУДЕНТИ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ
«ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА» ПОБУВАЛИ В ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ

З нагоди 80-річчя в Галереї мистецтв відбулася виставка відомого волинського художника, члена Національної спілки художників України Леоніда Хведчука. Це людина з великої літери – митець, який віддає все життя прекрасному, будить людські душі та заворожує їх красою цього світу. Лучани та гості міста змогли побачити графіку, живопис, акварель, малюнок, ілюстрацію, монументальні декоративні панно.

Студенти групи ІМ-31 кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Луцького НТУ разом з куратором, асистентом Наталією Гулієвою відвідали виставку. Найбільш захопливими для молоді виявились такі картини як «Ритми будов», «Протест», «Пам’ять», «Двоє», «Село в долині», «Старий Львів», «Острог», «Волинський краєвид», «Куточок Любліна». Кожен твір має багато яскравих граней та ідеї втілення живого образу.

Художник дуже плідно співпрацював з літераторами Волині у галузі книжкової графіки. Він оформив і проілюстрував близько 50 книжкових видань наших видатних майстрів слова Олександра Богачука, Йосипа Струцюка, Валентина Кузьменка, Василя Гея, Лідії Засадко, Михайла Хижка, Олени Криштальської, Миколи Онуфрійчука та ін.

В нових його живописних роботах «Повінь у листопаді», «Рожевий серпанок», «Зона», «Перший сніг», «Ранок» відчувається певна містичність, гра з плином часу, фантазійність і експериментування зі стилями.

Виставка Леоніда Хведчука стала грандіозним заходом, протягом якого мешканці Волині, інших областей та інших країн змогли ознайомитися з шедеврами видатного художника західної України.

Ігор Бас,
студент групи ІМ-31