У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА
СТУДЕНТИ-ОБЛІКОВЦІ НАГОРОДЖЕНІ ГРАМОТАМИ
ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ГАЗЕТИ

Щороку 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято – Міжнародний день бухгалтера. Професія бухгалтера належить до числа тих професій, представники якої повинні постійно самовдосконалюватися і тримати руку на пульсі.

Наскільки б успішним у зведенні дебету з кредитом бухгалтер не був, законотворці не втрачають жодної можливості внести корективи чи то до форм звітності, чи то до правил ведення обліку. Безсумнівно, велике значення у своєчасному вирішенні професійних питань має робота з фаховими періодичними виданнями. Серед таких видань традиційним для викладачів і студентів кафедри обліку і аудиту виступає Всеукраїнська професійна газета «Все про бухгалтерський облік». Варто відмітити, що уже понад 15 років дане видання є важливим інформаційним помічником для студентів-обліковців Луцького НТУ при підготовці до практичних, виконанні лабораторних, курсових і кваліфікаційних робіт.

Кожного року колектив редакції газети «Все про бухгалтерський облік» намагається зацікавити студентів та викладачів різноманітними конкурсами, проектами і акціями. Цього року редакцією газети започатковано новий соціальний проект – «Майбутня еліта України». Цей проект охоплює всі вищі навчальні заклади України та має на меті відзначити старост академічних груп вишів як гідних представників майбутньої еліти України.

З нагоди Міжнародного дня бухгалтера 10 листопада 2015 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Облік і аудит» з представником редакції Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» пані Алісою Чайковською в рамках проекту «Майбутня еліта України».

Під час зустрічі грамотами Всеукраїнської професійної газета «Все про бухгалтерський облік» були нагороджені не лише старости груп, а й студенти-обліковці, які старанно навчаються та беруть активну участь у житті кафедри та університету. Аліса Чайковська побажала студентам й надалі активно брати участь у проектах, які пропонує видання, не втрачати прагнення до нових знань, бажання реалізуватися в громадському житті університету, а також кар’єрного зростання в майбутньому!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту