СТУДЕНТИ-ОБЛІКОВЦІ ПЕРЕМОГЛИ
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

29 листопада 2016 року в Житомирському державному технологічному університеті відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». До складу Галузевої конкурсної комісії ввійшли провідні науковці в галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Зазначимо, що для участі в Другому етапі Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт були надіслані 153 дипломні роботи з 52-х вищих навчальних закладів України. Луцький національний технічний університет у конкурсі отримав подвійну перемогу. Так, на підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт конкурсна комісія визнала переможцями та відзначила:

- дипломом І ступеня (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр) – Володимира Василюка, тема роботи – «Статистичний аналіз інформації в управлінському обліку та при підготовці внутрішньої звітності (на матеріалах Лінгвістичного центру Політехнічного інституту Браганси)», науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Віталій Чудовець;

- дипломом ІІІ ступеня (за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст) – Воздігана Артема, тема роботи – «Організація обліку і контролю основних засобів підприємства (на матеріалах ТзОВ «Ідея»)», науковий керівник – кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Ірина Садовська.

Вітаємо студентів та наукових керівників із перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт. Бажаємо наснаги в професійному зростанні та в майбутніх наукових пошуках!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту