СТУДЕНТИ-ОБЛІКОВЦІ
ПОРИНУЛИ У КАЗКОВИЙ СВІТ ІГРАШОК

17 грудня 2015 року студенти IV та Vкурсу спеціальності «Облік і аудит» під керівництвом кураторів Тетяни Писаренко, Тетяни Талах, Ірини Ткачук завітали на фабрику«Тигрес».

Антонюк Оксана, головний економіст підприємства під час проведення екскурсії зауважила, що головною метою діяльності підприємства є виробництво якісної конкурентоспроможної продукції для дітей, яка відповідає вимогам часу, стану ринку та потребам споживачів. Зокрема, фахівці студії дизайну постійно стежать за тенденціями іграшкової моди і щотижня поповнюють асортимент цікавими новинками.

«Тигрес» – це відомий не лише на Волині, а й по всій Україні бренд високоякісних товарів дитячого асортименту. До складу корпорації «Тигрес» входять:

·          Гуртівня «Тигрес» (ТОВ «Тигрес») – офіційний дистриб’ютор на Україні відомих торгових марок товарів для дітей;

·          Приватне підприємство «Тигрес» – яке спеціалізується на виготовленні м’яконабивних іграшок зі штучного хутра, дитячої постільної білизни та одягу.

·          Мережа дитячих магазинів «Тигрес»  це широкий асортимент дитячого одягу та взуття, різноманітних іграшок, товарів для немовлят, дитячих меблів відомих європейських та українських виробників

·          ТзОВ «Тигрес – люкс» – займається виробництвом пластмасових іграшок «Тигрес» та координуванням проекту з будівництва комплексу будівель і споруд виробничо-складського та адміністративного призначення корпорації «Тигрес».

Марія Метальська, менеджер з персоналу зауважила, що практично всі стадії виробництва автоматизовані, використання ручної праці зведено до мінімуму, що дозволяє забезпечувати значні обсяги виробництва при залученні відносно невеликої кількості робочої сили.

Казковий світ іграшок має бути безпечним для дитини, тому «Тигрес» відповідально ставиться до питання якості продукції. Відповідно, вся продукція фабрики «Тигрес» сертифікована згідно вимог чинного законодавства, пройшла санітарний контроль і відповідає стандартам якості. Реалізується продукція через розгалужену збутову мережу по всій території України за посередництвом гуртівні «Тигрес».

І викладачів, і студентів зацікавив процес створення іграшки від задуму дизайнера до оздоблення готової продукції. Побувавши на фабриці «Тигрес», студенти-обліковці визначили, що виробництво іграшок сьогодні – це: професійна студія дизайну, виважена асортиментна політика, оптимальні виробничі площі, команда професіоналів, високотехнологічне обладнання, дотримання стандартів якості та безпеки, турбота про споживачів.

Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам Корпорації«Тигрес» за насичену та захоплюючу екскурсію.

Тетяна Писаренко,

Ірина Ткачук,

доценти кафедри обліку і аудиту