СТУДЕНТИ ПРОТИ ПАЛІННЯ ТА ЗА ЗДОРОВУ НАЦІЮ!

За ініціативи студентського самоврядування факультету обліку та фінансів 21 жовтня 2015 року відбулася антитютюнова акція «Обміняй цигарку на цукерку». Мета заходу – залучити студентів до здорового способу життя, позбавити на певний час від сигарет, як від знаряддя шкідливої звички.

У ході акції було проведено власне сам обмін та бліц-опитування «Що ви знаєте про вплив тютюну на організм людини?».

Молодь активно долучилася до даної акції. За словами активістів, Демяна Петрика та Василини Дунь, таким оригінальним чином вони вирішили привернути увагу людей до проблеми тютюнопаління та переконати їх у тому, що від куріння можна відмовитися або хоча б частину сигарет замінити цукерками.

Організатори заходу дякують усім, хто долучився до заходу та сподіваються на подальшу співпрацю.

Вікторія Дорош,
заступник декана