Студенти та викладачі ФММТ відвідали Волинський підрозділ Експертної служби МВС

Чи можливе сучасне навчання без практичних навичок? Однозначно, ні!

Тому здобувачам вищої освіти необхідно ознайомлюватися із сучасними виробничими процесами, новітніми лабораторіями, спеціалістами із багаторічним досвідом практичної роботи!

3 вересня здобувачі вищої освіти факультету митної справи, матеріалів та технологій освітніх програм Матеріалознавство, Митна справа і торгівля, Товарознавство та торговельне підприємництво завітали у Волинський підрозділ Експертної служби МВС, на чолі з деканом Валентиною Ткачук. Під час екскурсії працівники Центру розповіли гостям про особливості проведення судових експертиз за різними експертними спеціальностями та продемонстрували спеціалізоване обладнання, що використовується у повсякденній роботі.

Особливий інтерес викликали лабораторії досліджень холодної зброї, наркотичних речовин, паливно-мастильних матеріалів, творів мистецтва, дорогоцінного каміння, молекулярно-генетична та почеркознавча лабораторія.

Укладений договір між даним Центром та ЛНТУ відкрив можливості для проходження практик, проведення спільних конференцій та круглих столів.

Приємно серед працівників та керівного складу зустріти наших випускників, а тепер наших друзів та партнерів!

Валентина Ткачук, декан ФММТ