Студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту
на Дні кар’єри «ProfiТ day»

13 жовтня 2016 року студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ стали активними учасниками Всеукраїнського Дня кар’єри «ProfiТ day», який проходив у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка.

Захід проводиться у 19 областях України завдяки Всеукраїнській молодіжній організації «Молодіжний центр працевлаштування» та при підтримці Міністерства молоді та спорту України. Координаторами проведення заходу у місті Луцьку стали: Волинський обласний молодіжний центр праці, Молодіжний центр Волині, Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості та Волинська обласна громадська організація «Перспективи Волині».

Як зазначають організатори, захід поєднує в собі ярмарок вакансій для спеціалістів, виставку навчальних закладів, які готують спеціалістів для ринку праці та презентації компаній (їх напрямки діяльності та технології з якими вони працюють, умови роботи, партнери, замовники, корпоративні особливості, плани на майбутнє тощо).

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» отримали можливість ознайомитись з презентаціями відомих регіональних компаній, дізнатись про актуальні вакансії, заповнити та залишити своє резюме, отримати заповітну роботу домовившись про зустріч із роботодавцем. Також студенти-обліковці отримали унікальну нагоду взяти участь у тренінгах щодо професійної та комунікативної компетенції:

- «Тренінг для дівчат (вхід чоловікам заборонено)»;

- «Тренінг для хлопців (вхід дівчатам заборонений)»

- «Компетентнісний підхід та зворотній зв’язок як форма професійного зростання»;

- «Скайп – співбесіда з роботодавцем»;

- «Сучасне резюме, або Як завоювати роботодавця завдяки одному аркушу»;

- «Фріланс як сучасний вид зайнятості та підробітку».

Приємно відзначити, що «Тренінг для хлопців (вхід дівчатам заборонений)» був успішно проведений доцентом кафедри обліку і аудиту Оксаною Нужною.

Проведений День кар’єри «ProfiТ day» уже вдруге довів, що захід в такому форматі є важливим механізмом ефективного налагодження діалогу між роботодавцями та майбутніми спеціалістами.

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту

Фото:
Катерина Нагірська,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото з Дня кар’єри «ProfiТ day» на сторінці кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ у Facebook: