СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ЛУЦЬКОГО НТУ
В РОЛІ ЧАРІВНИКІВ

У період з 13 по 16 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, викладачі та студенти Луцького НТУ спробували себе в ролі чарівників. Так, на факультеті обліку та фінансів були закуплені памперси, вологі серветки, ліки «Нурофен» та віднесені 13 грудня активістами студради на чолі з її головою Василиною Дунь діткам Будинку малюка.

Крім того, 16 грудня викладачі та студенти факультету обліку та фінансів разом зі студентами факультету бізесу та Луцьким центром ПТО, долучившись до ініційованої ПАТ КБ «ПриватБанк» акції «Країна чарівників», організували ярмарок з продажу ялинок, іграшок тощо, виготовлених своїми руками.

Сума від реалізації новорічних прикрас у розмірі 1700 грн. була перерахована на лікування онкохворим діткам (чек додається). Творімо добро разом, будьмо усі здорові та вірмо в дива!

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів

Василина Дунь,
голова студради факультету обліку та фінансів