СТУДЕНТИ-ТУРИСТИ ЛУЦЬКОГО НТУ
ПЕРЕМАГАЮТЬ УСЮДИ

У студентів факультету екології та приладо-енергетичних систем багато здобутків і позитивних якостей – вони талановиті, активні, креативні, бо ж самі організовують квести, тематичні вечірки, конкурси, проводять екскурсії.

А оскільки поняття туризму нерозривно пов’язане з поняттям спорту, то й полюбляють брати участь у цікавих змаганнях.

30 вересня студенти групи ТР-21 здобули перемогу у квесті «Місія нездійсненна. Пошук аудиторії № 45», а 7 жовтня отримали грамоту за ІІІ місце у конкурсі «Весела естафета» за програмою фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацькі розваги».

Особливо люблять займатися спортом студенти групи ТР-11, оскільки розуміють, що заняття спортом – це запорука покращення здоров’я, а значить, – продовження життя. 11-13 жовтня на турбазі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «Табір Сонячний» відбувся Чемпіонат області з туризму серед юніорів та студентів (з понад 31 команди з різних навчальних закладів Волині), в якому  взяла участь студентка групи ТР-11 Діана Черен і здобула три дипломи. Зокрема, в загальнокомандному заліку серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (ІІ місце), особисто-командному конкурсі з велосипедного туризму «Велокрос» (ІІ місце), особисто-командному конкурсі «Фігурне водіння»(ІІ місце).

Загальноуніверситетська команда Луцького НТУ в складі Діани Черен, Олександра Романчука, Миколи Іванова, Олега Варголяка, Дмитра Тимощука, Вікторії Сюйви зайняли ІІ місце.

Кафедра туризму та цивільної безпеки вітає студентів із перемогами. Бажаємо і надалі бути сильними, витривалими та готовими долати будь-які випробування!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21