Свято вручення дипломів у Ковельському коледжі Луцького НТУ

У стінах Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ відбувся випуск молодших спеціалістів-менеджерів.

Успішно склавши комплексний державний іспит наприкінці січня, випускники денного і заочного відділень спеціальності 073 «Менеджмент» продемонстрували високий рівень теоретичних знань і практичної підготовки. Нині вони отримали омріяні дипломи про завершення навчання і попрощалися із рідними стінами коледжу.

На святковий вечір прибув ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав молодь із завершенням навчання та початком нового етапу у їхньому житті й побажав успіхів у професійному зростанні.

Із напутнім словом звернулася до молоді директор коледжу Тетяна Селівончик, яка зазначила, що коледж пишається своїми студентами, їхніми здобутками та досягненнями, а викладачі завжди раді зустрічі зі своїми вихованцями.

Наприкінці офіційної частини заходу, на випускників та гостей урочистостей чекав святковий концерт.

Інформаційний відділ Луцького НТУ