Технічний прогрес не йде мимо нас!

28 жовтня 2015 року студенти-першокурсники напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» відвідали Музей Технічного прогресу (Museum of technical progress). Екскурсантів одразу ж зустрів професійний екскурсовод, який засипав відвідувачів питаннями, стимулював думати і аналізувати.

Спочатку студенти дещо знітилися: «Ми ж прийшли на екскурсію, а не на модуль», але з кожним новим експонатом ставали дедалі активнішими.

Студенти спробували зашнуровувати черевики обценьками, грати на гітарі, перевірили силу своїх рук, дізналися про вклад українців в розвиток техніки, а також про вклад Луцького НТУ в музей технічного прогресу.

Змогли і погратися, і проекспериментувати. Розглянули студенти RGB?модель, багато оптичних ілюзій, маятники, калькулятори, грамофони, телефони, годинники, ЕОМ та багато іншої техніки. А ще переконалися, що навіть на ноутбуці з 8 Мб ОЗУ можна працювати.

Наприкінці екскурсії кожен хотів кинути монетку. І не для того, щоб повернутися (вони сюди й так повернуться з друзями, а, можливо й власними експонатами), а щоб навчитися робити це так вправно, як екскурсовод під час демонстрації швидкості руху тіл.

Таких усміхнених і зацікавлених студентів ми хотіли б бачити щодня!

Світлана Лавренчук та Андрій Коцюба,
куратори груп