Технологічний факультет провів засідання ради онлайн

19 березня вчена рада технологічного факультету Луцького НТУ провела онлайн засідання факультету. Так, незважаючи на незвичний формат, абсолютно усі члени ради були залученні до включення та провели повноцінне засідання. Долучився до обговорення й ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Відтак, про наукову та науково-технічну діяльність за 2019 рік, стан трудової та виконавчої дисципліни, а також стан охорони праці та безпеки життєдіяльності прозвітували завідувачі усіх кафедр технологічного факультету. На обговорення були винесені найбільш актуальні питання, деякі з них проговорювалися із деканом факультету Олегом Заболотним та ректором Петром Савчуком.

Крім того, Олег Заболотний коротко доповів про проведення навчально-методичної роботи на факультеті та забезпечення життєдіяльності на кафедрах.

Насамкінець, ректор Петро Савчук вкотре нагадав працівникам про дотримання правил безпеки під час карантину та побажав усім міцного здоров’я.

Інформаційний відділ Луцького НТУ