«Thanksgiving Day» у Луцькому НТУ

Цими днями у США відзначають одне з найпопулярніших американських свят - День Подяки.

Напевно, кожен з нас бачив у багатьох американських фільмах та серіалах, як уся родина збирається за святковим столом, промовляє молитву зі словами подяки. Багато хто робить довгий шлях до рідної домівки з інших штатів, щоб зібратися на сімейному обіді. Навколо цього свята існує багато розповідей, відео, а головним їх героєм є індичка.

Культура вдячності з давніх давен була традицією у багатьох країнах світу. Не є винятком й Україна. Цьогоріч до свята приєдналися відділ неперервного навчання, кафедра української та іноземної лінгвістики та студенти Луцького НТУ. Наші викладачі-американці – Джейсон Маккрола та Шерилін Гаррінгтон розповіли багато цікавих та веселих традицій святкування Дня Подяки в їх рідній країні. Згодом кожен із бажаючих промовив слова подяки за все те хороше, що сталося в його житті.

Свято завершилося частуванням, де всі присутні посмакували традиційними американськими стравами. Зазвичай у День Подяки на святкових столах красується запечена індичка,  журавлиний соус, картопляне пюре, овочевий гарнір, чізкейк, яблучний сік.

Тамара Максимчук, провідний фахівець відділу неперервного навчання

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1127102874110428