У День Святого Миколая кафедра дизайну дарувала особливим діткам радість

У День Святого Миколая студенти-дизайнери першого та третього курсу Луцького НТУ, у супроводі Анни Дідух та Христини Хворост,  завітали з подарунками до вихованців Волинського обласного спеціалізованого БД для дітей з УЦНС.

Нагадаємо, що напередодні кафедра дизайну Луцького національного технічного університету організували благодійну ярмарку «Простір різдвяних традицій», аби зібрати кошти та закупити необхідні речі для діток-сиріт з уродженими вадами.

Так, як зазначає одна з ініціаторок благочинності Анна Дідух, підчас ярмарки та з допомогою усіх кафедр університету вдалося зібрати понад 8 тисяч гривень. Зв’язавшись із директором дитбудинку, з’ясувалося, що найбільше заклад потребує памперсів для старшої підгрупи. Тож, за зібрані кошти, було закуплено 17 упаковок памперсів для хлопчиків та дівчаток, а також різнокольорові кульки.

Під час візиту студенти та викладачі мали змогу поспілкуватися із вихователями закладу, особисто вручити подарунки та погратися із дітками. Загалом, у  Волинському обласному спеціалізованому БД для дітей з УЦНС перебуває 41 малюк. Це особливі дітки із вродженими вадами які залишилися без батьків за різних обставин. Як зазначають вихователі закладу, незважаючи на їхні особливості, їх часто всиновлюють та беруть під опіку не лише українці, а й іноземці.

«Цією ініціативою ми хотіли донести до кожного, що діти – це найцінніший скарб, подарований небесами. Ті, кому пощастило пізнати радість батьківства мають зробити все, аби їхня дитина мала справжню сім’ю і росла в любові», - ділиться враженнями Христина Хворост.

Зауважимо, що уже у лютому кафедра планує знову відвідати цей заклад та провести творчий майстер-клас для діток старшої групи, а у квітні, разом із першокурсниками, розфарбувати ігровий майданчик.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ