У Херсоні успішно захистилася науковиця Луцького НТУ

Доцент кафедри товарознавства та експертизи у митній справі Луцького НТУ Світлана Ягелюк успішно захистила докторську дисертацію. Так, захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук відбувався у Херсонському технічному університеті 10 грудня. Темою роботи був «Розвиток наукових основ технологій переробки стебел соломи льону на основі класифікаційних ознак стеблостою» зі спеціальності «Технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів і комбікормів».

Робота виконана в Луцькому національному технічному університеті, під керівництвом доктора технічних наук, завідувача кафедри аграрної інженерії Луцького НТУ, професора Володимира Дідуха. Офіційними опонентами виступили: доктор технічних наук, завідувач кафедри технології зберігання та переробки зерна Національного університету харчових технологій, професор Олег Шаповаленко (м. Київ); доктор технічних наук, професор кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Херсонского національного технічного університету Костянтин Клевцов; доктор технічних наук, завідувач кафедри технологій та засобів механізаціі аграрного виробництва Полтавської державної аграрної академії Віктор Шейченко.

Метою дослідження здобувача був розвиток наукових основ ресурсозберігаючих технологій одержання продукції різного функціонального призначення на основі класифікаційних ознак стеблостою льону. На основі проведеного комплексу досліджень було розроблено наукову концепцію створення інноваційних технологій та обладнання, які раціонально поєднують процеси збирання і переробки стебел соломи льону та дозволяють отримати продукцію різного функціонального призначення.

Вітаємо Світлану Ягелюк із успішним захистом!