Перейти до основного вмісту

У ЛНТУ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ

«АКАДЕМІЧНА ЧЕСНІСТЬ ЯК ОСНОВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ»

 

13 вересня у Луцькому НТУ відбувся семінар-презентація книги «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету» за загальною редакцією Тараса Фінікова та Артема Артюхова (завантажити книгу можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0ByePGdGpHh6Wa1NoR3g4S1FaWVE/view). 

Видання презентував президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков. Основною метою проведеного дослідження є залучення уваги академічного співтовариства та студентства до різних проблем академічної доброчесності в університетському середовищі. Книга здатна допомогти в кращому опануванні цінностей, норм, традицій, практик та прагнень в сфері впровадження нової академічної культури. 

Про конкретні механізми реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні розповідав координатор проекту від Американських Рад з міжнародної освіти Тарас Тимочко. У своєму виступі пан Тарас наголосив на необхідності чіткого розуміння ідеї впровадження академічної доброчесності в університетах як в інституціях, що мотивують до мислення молодшого покоління та формують професійні навички майбутніх фахівців.

А ректор Петро Савчук нагадав присутнім, що Луцький НТУ є одним з десяти університетів, залучених до вищезгадуваного проекту, який триватиме  4 роки та має на меті впровадження цінностей і практики доброчесних відносин в академічному процесі. Так, нині в університеті розробляється морально-етичний кодекс та поетапно впроваджуватимуться заходи, що спрямовані на поширення культури академічної доброчесності.

Проректор з НПР та координатор Проекту від Луцького НТУ Валентина Галущак запросила присутніх долучатися до участі в тренінгу, що відбуватиметься 16-18 вересня спільно з проектом «Активні Громадяни» (Британська Рада в Україні) та має на меті сприяти формуванню студентсько-викладацьких команд для розвитку та поширення політик академічної доброчесності в університеті, а також розвинути навики планування та написання міні-грантів та грантових пропозицій задля їх реалізації у вузі.

Запрошуємо усіх до пошуку та формування політики академічної чесності як самостійної, індивідуальної відповідальності студента і викладача задля розбудови інноваційної національної економіки.

 


 

 


 

 

 


Студент факультету обліку та фінансів
Петрик Дем'ян