У Луцькому НТУ – будівництво навчального електромонтажного полігону

27 червня на території Луцького національного технічного університету, за сприяння ректора ЗВО Петра Савчука, генерального та технічного директорів ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака і Володимира Перчука, розпочали будівництво навчального електромонтажного полігону.

Наразі встановлена лише частина полігону - опори 10 кВ, потому розмістять трансформаторну підстанцію та опори 0,4 кВ. Виконує роботи бригада з луцької районної філії ПрАТ «Волиньобленерго».

В подальшому полігон буде використаний для проведення лабораторних занять та тренування майбутніх фахівців, а саме навчанню монтажу ліній електропередачі 0,4 - 10 кВ з таких дисциплін: «Монтаж та експлуатація електрообладнання», «Електрична частина станцій і підстанцій», «Електричні системи та мережі» тощо.

«Кафедра електропостачання безмежно вдячна обленерго за такий щедрий подарунок. Своєю чергою, я обіцяю, що викладачі будуть активно використовувати полігон у роботі, аби ті фахівці, які в майбутньому прийдуть працювати в обленерго, були добре підготовлені та могли приступати до складних робіт», - резюмував завідувач кафедри електропостачання Луцького НТУ Юрій Грицюк.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...