У Луцькому НТУ – чергове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання ректорату, під головуванням проректора із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрія Щерби.

Передусім, він привітав із Днем народження начальника відділу соціокультурної та виховної роботи Тетяну Яблончук. Крім того, Андрій Щерба акцентував увагу на поточних робочих питаннях університету, потребах кафедр та факультетів у матеріально-технічному оснащенні тощо.

Потому проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах розповів про триденне стажування у столиці та повідомив про уже готовий навчальний план на новий семестр.

Проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук поінформував про перевірку знань з охорони праці і безпеки життєдіяльності, яка відбудеться впродовж 20-21 березня у стінах ЗВО. У ній братимуть участь представники закладів освіти Волинської та Рівненської областей.

Згодом, кожен із деканів прозвітував про виконану роботу та заплановані заходи. Так, декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський розповів про проведену днями виставку творчих робіт студентів-першокурсників та анонсував виставку під керівництвом Руслана Чугая, котра відбудеться 28 лютого. На факультеті екології, туризму та електроінженерії 20 лютого відбудеться зимова школа спілкування з природою «Екопростір», а 23 лютого – лекція директора турклубу «Сплави волинськими річками».

Декан факультету КНІТ Ростислав Редько відзначив успішне проведення ІТ-школи, до участі в якій долучилося більше 40 учнів 8-11 класів волинських шкіл. Під час навчання школярі пройшли курс з основ веб-розробки, робототехніки, програмування та object-oriented programming. Натомість уже завтра, 20 лютого, у стінах Луцького НТУ відбудеться офіційне відкриття магістратури зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та тематичний круглий стіл.

На факультеті обліку, лінгвістики та права минулого тижня відбулася успішна презентація магістратури зі спеціальності «Право». Захід проходив у вигляді круглого столу за присутності представників судової гілки влади на Волині, керівництва ГУ юстиції у Волинській області, представників Волинської ОДА, директора обласного центру зайнятості, юристів та адвокатів, науковців провідних ЗВО України. Презентували магістратуру зі спеціальності «Фізична культура і спорт» й на технологічному факультеті. На заході були присутні керівники спортивних шкіл Луцька та Волині, очільники федерацій та профільних департаментів, провідні спортсмени області.

До круглого столу з нагоди відкриття магістратури за спеціальністю «Агроінженерія» уже готуються на машинобудівному факультеті. Захід відбудеться 26 лютого. Своєю чергою, на факультеті бізнесу здійснюють підготовку до IV зимової школи бізнесу. Нині для участі у чотириденному навчанні зареєстровано уже 92 учасника. Отож, відкриття школи бізнесу відбудеться о 10:30 23 лютого. Навчання супроводжуватиметься тренінгами, екскурсіями, вечірками зі студрадою Луцького НТУ та знайомствами зі спікерами – фахівцями в галузі бізнесу. Офіційне закриття школи та нагородження учасників заплановане на 26 лютого 10:00.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1185324571621591