У Луцькому НТУ черговий онлайн-ректорат

Сьогодні, 21 липня, у Луцькому національному технічному університеті відбувся плановий онлайн-ректорат через програму Microsoft Teams.

Передусім, ректор Петро Савчук обговорив із головою студради Луцького НТУ Даніелою Шах перспективи нового навчального року, можливість аудиторного навчання, залучення студентства до бізнес-інкубатора та вручення дипломів бакалавра 25 липня. «Щодо формату проведення урочистого вручення дипломів ми ще визначаємося, але можу запевнити усіх, що воно відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм та буде абсолютно безпечним для кожного учасника», - запевнив ректор.

Потому Петро Савчук надав слово проректорам та їх заступникам для звіту щодо тижневої діяльності. Так, проректор з НПР та розвитку інфраструктури Андрій Щерба розповів, що минулого тижня закінчилися торги на закупівлю комп’ютерів для університету та розпочато торги на нові сервери, тож Луцький НТУ тепер матиме нове комп’ютерне устаткування. Також проректор додав, що у корпусі на вулиці Ковалевській закінчуються ремонтні роботи, а у спорткомплексі триває налаштування водопостачання.

Проректор з НПР Олена Ковальчук прозвітувала про міжнародну діяльність, а також про брендинг Луцького НТУ: «Зараз відбувається розширення брендової продукції університету, створюються нові візитівки та канцелярська продукція з символікою Луцького НТУ. Крім того, з’явився новий запит від іноземних студентів щодо можливості їхнього навчання у наших коледжах. Наразі саме ведеться обговорення з цього приводу».

Своєю чергою, начальниця навчального відділу Неля Решетило доповіла про підготовку до нового навчального року, коригування навчальних планів та проведення реорганізації документації.

На завершення присутні підняли теми акредитації, спортивної стратегії Луцького НТУ та підготовки до вступної кампанії 2020.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ