У Луцькому НТУ експертна група з термомодернізації

У зв’язку з реалізацією проекту з термомодернізації ЗВО України до Луцького НТУ завітала експертна група  "IC consulenten Україна". Проект відбувається за Міністерства освіти і науки України та Європейського інвестиційного банку.

Експерти, ректор Луцького НТУ Петро Савчук, проректори Сергій Шимчук та Андрій Щерба, а також головний бухгалтер Луцького НТУ Катерина Рудь провели офіційну зустріч, під час якої  обговорили ряд робочих питань, що стосуються термомодернізації та енергоефективності нашого ЗВО.

Загалом, метою візиту експертної групи є проведення професійного аудиту приміщень Луцького національного технічного університету та визначення рівня енергоефективності корпусів на даний момент. Після оцінки нашого університету від експертів будуть надані рекомендації щодо покращення комфортності умов роботи та навчання, а також варіанти усунення прогалин, які можуть виявитися в ході перевірки.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ