У ЛУЦЬКОМУ НТУ ГОВОРИЛИ
ПРО ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці на кафедру туризму та цивільної безпеки завітали гості з Луцького технічного коледжу. Ініціював зустріч інженер охорони праці Луцького технічного коледжу Марко Федорусь.

Для студентів коледжу була проведена цікава екскурсія університетом та проведена бесіда про важливість дотримання безпечних умов праці для збереження життя та здоров’я працюючих.

Доцент Михайло Ліщук повідомив про заснування Всесвітнього дня охорони праці. Так, ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня памяті загиблих працівників, вперше проведеного американськими і канадськими трудящими 1989 року в память про працівників, загиблих та постраждалих на роботі. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Було повідомлено, що кожен день у світі в середньому близько 5000 осіб помирають у результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві, сумарно досягаючи за рік від 2 до 2,3 мільйона випадків виробничо обумовленої смертності. З цього числа близько 350000 випадків складають нещасні випадки зі смертельним результатом і близько 1,7-2 мільйонів смертей, викликаних повязаними з роботою захворюваннями.

Студентам коледжу були також продемонстровані цікаві відеоролики про Всесвітній день охорони праці та важливість забезпечення безпеки як на виробництві, так і в побуті.

Доцент Михайло Лепкий розповів про умови вступу та перспективи навчання в Луцькому НТУ. Цікавою виявилась розповідь студентів кафедри туризму та цивільної безпеки про дозвілля.

Колектив кафедри
туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ