У Луцькому НТУ – конкурс вакансій

29 листопада у стінах Луцького національного технічного університету відбувся традиційний конкурс вакансій. На захід завітало чимало студентів, аби ознайомитися з потребами на волинському ринку праці та умовами працевлаштування. Так, увазі присутніх були представлені 18 державних та приватних підприємств: СП ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО», ТОВ «Інтернетдевелс», ДП «Автоскладальний завод №1 «АК Богдан Моторс», ПАТ «Волиньгаз», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», Волинська Фондова Компанія, ТзОВ «УК Атланта», мережа магазинів «Сільпо», мережа автозаправок «WOG», ТзОВ «Електросервіс» тощо.

Відтак, розпочала захід модератор Олена Ковальчук, яка зауважила, що цьогоріч у стінах університету вже вдруге відбувається конкурс вакансій: «Сьогодні ви маєте змогу ознайомитися з тими вакансіями, які пропонують локальні роботодавці, аби після завершення навчання реалізувати себе. Тим, хто не визначився з професією, варто звернутися до відділу зайнятості, де вам нададуть кваліфіковану рекомендацію».

Потому ректор Луцького НТУ Петро Савчук власне розпочав офіційну частину заходу: «Доброго дня усім здобувачам освіти та представникам працедавців, які шукають у нашому університеті талановитих та перспективних потенційних працівників. На теренах Волині наш навчальний заклад стає все більш цікавим, адже ми міняємо підходи до освітнього процесу, рухаємося в бік прогресу, інновацій, тісно співпрацюємо з роботодавцями, аби студенти були практично компетентними, мали ті навички, що безпосередньо потрібні на місці роботи. Крім того, у Луцькому НТУ на сьогоднішній день сформований центр професійного консультування, який допомагає школярам та студентам визначатися зі сферою праці. Також це допомагає оцінити потенціал існуючих спеціальностей в освітньому процесі. Як і в кращих європейських практиках, ми налагоджуємо симбіоз взаємодії з роботодавцями та бізнесом, шукаємо форми підсилення одне одного, тим самим допомагаючи студенту працевлаштуватися. Тому я сподіваюся, що сьогоднішній захід буде ефективним. Бажаю усім успіхів та результативності!».

Випускник Луцького НТУ, нині директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, своєю чергою, відмітив тісну співпрацю з ЗВО. «Своїх п’ять золотих студентських років я провів саме у стінах цього університету, де я отримав класні, хороші знання, знайшов вірних і надійних друзів, а найголовніше – загартував свій характер. Після випуску із ЗВО вам відкриються широкі можливості, сьогоднішній захід саме для того, аби показати вам, що вони дійсно є. Я радий вітати у залі топових роботодавців, які виступатимуть, аби саме це продемонструвати. Для чого ви навчаєтеся, аби здобути освіту чи знання? Для того, аби мати основу тієї професійної особистості, якою ви будете відразу наступного дня після отримання диплому. Моє завдання – максимально допомогти вам не прийти до нас на облік опісля навчання, а знайти роботу і працювати в задоволення, з хорошою заробітною платою і гідними умовами», - додав Роман В’ячеславович. Він наголосив і на тому, що наразі зарплата у розмірі 15 – 20 тисяч гривень на топових підприємствах області є середньою.

Опісля про вакансії, можливості та перспективи розповіли представники волинських державних та приватних підприємств. Так, представник ТОВ «Інтернетдевілс» та керівник школи ОХІТ Максим Бутолін (випускник Луцького НТУ, - ред.) наголосив, що у них можна отримувати гідну заробітну плату, тож закликав студентів до діалогу. HR-менеджер компанії «Модерн-Експо» Ольга запросила на такі вакантні посади: конструктор, програміст, 3D-дизайнер, інженер, продакт-менеджер. Начальник служби охорони праці ПАТ «Волиньгаз» Петро Новосад, який також здобув освіти у Луцькому НТУ, розповів про існуючі структурні підрозділи, дільниці, центри обслуговування клієнтів компанії та вакантні посади: диспетчер газогосподарства в аварійно-диспетчерській службі, диспетчер з балансування газу, майстер служби експлуатації систем газопостачання, слюсар з експлуатації та ремонту газоустаткування, підземних газопроводів, монтер із захисту підземних трубопроводів від корозій.

Насамкінець підприємства презентували свої вакансії на виставці рекламних стендів і проводили співбесіди зі студентами та випускниками.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1131651623655553