У Луцькому НТУ – міжкафедральний науково-практичний семінар

В межах освітньо-наукової програми «Галузеве машинобудування», у Луцькому національному технічному університеті відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар під головуванням д.т.н., проф., завідувача кафедри аграрної інженерії ім. професора Г.А. Хайліса Володимира Дідуха.

В роботі семінару взяли участь представники наукової спільноти кафедр аграрної інженерії ім. професора Г.А. Хайліса (к.т.н., проф. Р. Кірчук, к.т.н., доц. І. Цизь, к.т.н., доц. С.Хомич, к.т.н., доц. В.Сацюк), галузевого машинобудування (к.т.н., доц., В.Пуць, к.т.н, доц. М.Толстушко), кафедри технологій і обладнання переробних виробництв (д.т.н., проф. І. Дударєв), кафедри товарознавства та експертизи в митній справі ( д.т.н., доц. С.Ягелюк), здобувачі освітньо-наукової програми, студенти.

Присутні заслухали доповіді аспірантів 4-го року навчання Василя Ольховського на тему: «Обґрунтування технологічного процесу та параметрів зернового сепаратора ножичного типу» (науковий керівник д.т.н., проф. І. Дударєв) та Назара Васильчука - «Дослідження та обгрунтування параметрів модернізованої жатки для збирання соняшнику» (науковий керівник д.т.н, проф. О. Налобіна).

Василь Ольховський ознайомив з метою дисертаційного дослідження: підвищення ефективності сепарування зерна, шляхом обґрунтування конструкції та параметрів сепаратора ножичного типу. Відповідно до завдань дослідження, обґрунтовані параметри зернового сепаратора та змодельовано процес сепарування зерна на плоских решетах сепаратора, проведена низка експериментальних досліджень. Назар Васильчук доповів мету, задачі, методи дослідження, обґрунтував основні положення роботи та висновки.

Учасники семінару активно обговорили заслухані доповіді та задали запитання кожному здобувачу. Результати дисертаційних досліджень В.Ольховського та Н. Васильчука були позитивно оцінені науковцями.

В ході обговорення також розглянули питання подальшого розвитку освітньо-наукової програми, перспективні напрями досліджень. Володимир Дідух дав детальні роз’яснення щодо Тимчасового порядку присудження ступеня доктора філософії. В обговоренні взяли активну участь здобувачі ОНП «Галузеве машинобудування».

Кафедра галузевого машинобудування