У Луцькому НТУ нагородили випускників Школи бізнесу 2019

Сьогоднішніх школярів та студентів коледжів й технікумів, проте майбутніх успішних бізнесменів та підприємців, урочисто відзначили у Луцькому НТУ подяками та сертифікатами з нагоди закінчення Школи бізнесу 2019.

Впродовж 4 днів волинська молодь із кількох областей України брала участь у тренінгах, конкурсах бізнес-ідей, зустрічалися із відомими бізнесменами та відвідували провідні підприємства Волині.

Загалом участь у Школі бізнесу 2019 взяли 136 учасників з більше 50 навчальних закладів та 40 населених пунктів. Вони не полінувалися свій час інвестувати у розвиток, адже саме так звучало гасло цьогорічного сезону науки.

Так, учасників розділили на 5 команд: «Бізнес-ангели», «Конкурентні сили», «Інвестиційний вектор», «Ринкова кон'юнктура» та «Бюджетні марафонці». Усі вони впродовж чотирьох днів занурювалися у теми:

-бізнесу і підприємництва;

-особистого та командного лідерства;

-цифрового маркетингу;

-міжнародної безпеки;

-якості та безпечності продукції.

Учасники Школи бізнесу відвідували тренінги професійного спрямування; шукали та розробляли бізнес-ідеї, командно вирішували бізнес-кейси, які в результаті мусили й самостійно захищати, знайомилися зі Студрадою Луцького НТУ.

Цогоріч спікерами бізнес-школи виступили: бізнесмен-ресторатор, бізнес-тренер, інвестор та управлінець закладів у сфері розваг, харчування та послуг Роман Хорзов, з яким молодь мала нагоду зустрітися у розважально-оздоровчому комплексі «Mojo Hall»; керівник відділу маркетингу в хлібопекарській компанії ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» Олександра Борук; дизайнер, коуч, бізнес-тренер СЕО проекту Intention Наталія Ісаєва; інтернет-маркетолог, магістр ФБ за спеціальністю «Маркетинг» Микола Волочай; SMM-спеціаліст, магістрантка ФБ  за спеціальністю «Менеджмент» Ірина Гаранчевська; менеджер з краунфандингу Молодіжного  центру Волині Ольга Чепель; практик з 12-річним досвідом в репутаційному маркетингу, магістрантка ФБ  за спеціальністю «Маркетинг» Роксолана Гаврилюк, а також науковці Луцького НТУ та багато інших цікавих гостей.

26 лютого відбувся фінал конкурсу бізнес-ідей, закриття школи та урочисте нагородження учасників.

На церемонії вручення відзнак привітала випускників зимового наукового сезону декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун. Вона подякувала за підтримку департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Волинській обласній раді а також зазначила, що впродовж останніх чотирьох днів викладачі із учасниками Школи бізнесу стали справжніми друзями.

Потому із вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук: «Сьогодні відбувається певне підбиття підсумків, адже за ці дні ви зробили дійсно багато. Приємно, що все сплановане в університеті реалізувалося, а ви, окрім теоретичного і практичного досвіду, здобули нові знайомства, вивчили наші підприємства, потенціал різних структур, що є потенційними вашими роботодавцями в перспективі. Тому я дякую вам за вашу активну позицію і ваші здобутки. Впевнено можу сказати, що Школа бізнесу – найкраща. Я бачив людей у вихідні дні і кожен виконував делеговану йому роботу, це відбувалося щиро, тому дякую колегам. Хочу подякувати нашій перспективній молоді і бажаю, щоби ті здобутки і компетентності, які ви отримали, допомогли вам у навчальному процесі, у практичній діяльності та у вашій мотивації».

Привітала випускників бізнес-школи начальник відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода: «Я дуже рада, що всі «дожили» до кінця, а це означає, що захід був організований дуже якісно та корисно. Це означає, що ви отримували і задоволення і нову інформацію, адже знудитися можна і за день, а ви з великою цікавістю провели тут чотири дні. Я дуже рада, що вам сподобалася навчальна програма, розповідайте про неї своїм друзям, нехай вони зголошуються брати участь у наступному сезоні Школи бізнесу».

Долучилася до вітального слова завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ірина Вахович: «Мені дуже приємно бачити таку кількість учасників цього року, бо школа триває уже 4 рік і щоразу ми спостерігаємо наростаючу тенденцію за кількістю та, сподіваюся, якістю. Насправді ви провели чотири цікаві дні у нашому університеті. Запрошуємо вас на навчання у Луцькому НТУ, де ви однозначно будете задоволені. Аргумент полягає у тому, що кожен завідувач кафедр, декан факультету бізнесу і я навчалися саме у цьому закладі вищої освіти, закінчили аспірантуру, потім докторантуру і почали викладати тут. Цей ЗВО відрізняється тим, що має два потужні факультети економічного спрямування, які створюють основний рейтинг. Найпотужніші наукові розробки, креативна складова – започатковані саме на цих факультетах. Крім того, у нас є інженерні та творчі спеціальності, а викладачі нашого університету вкладають у кожного свою душу, мають індивідуальний підхід. Тому, я впевнена, ви будете задоволені. Я вас вітаю і чекаю у стінах Луцького НТУ».

Кожен із учасників Школи бізнесу 2019 був нагороджений грамотами та сертифікатами. Передали заслужені подяки й керівникам навчальних закладів, які гідно виховали перспективну молодь.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1190139967806718