У Луцькому НТУ організовують новорічний ранок на воді

Діток викладачів та працівників Луцького національного технічного університету запрошують взяти участь у новорічному ранку на воді. Дійство відбудеться 5 січня об 12:00 в басейні спорткомплексу Луцького НТУ. Збори об 11:30.

Зокрема, передбачена святкова новорічна програма, спортивні естафети, призи та подарунки. До участі в заході запрошують діток віком від 7 до 14 років.

Записатися можна в приймальнях деканатів та приймальній проректора з адміністративно-господарської роботи Андрія Щерби до 3 січня включно.

При собі дітям необхідно мати: купальну шапку, купальний костюм чи плавки, тапочки, мило і мочалку, полотенце. Батькам та рідним – тапочки або бахіли.

Дізнатися більше можна за контактним номером: (050)715-79-50 - Чурило Юрій Євгенович.

Інформаційний відділ Луцького НТУ