У Луцькому НТУ – планове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату, під головуванням проректора із адміністративно-господарської роботи Андрія Щерби.

Варто зазначити, що саме зараз ректор Луцького НТУ Петро Савчук перебуває у вірядженні у Великій Британії. Візит обумовлений проектом лідерства в університеті, який фінансується Британською радою та носить назву «Менеджмент брендингу». Оскільки Луцький НТУ має домовленість із британським ЗВО, представники нашого університету отримали можливість взяти участь у поїздці. Проект передбачає участь всіх рівнів університету, тож до візиту залучені окрім ректора, представники Луцького НТУ різних ланок, зокрема студентства.

Присутні на ректораті проректори, декани та керівники відділів доповіли про хід виконання планової роботи, а також анонсували низку заходів, які невдовзі відбудуться у ЗВО.

Проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах нагадав про поставлене ректором завдання здійснити аналіз сесії. Тож, нині робота у цьому напрямку активно ведеться. Крім того, проректор повідомив про засідання навчально-методичної ради, яка відбуватиметься сьогодні о 12:00, а вже о 13:00 – відбудеться зустріч із консулом Франції.

В активній фазі перебуває підготовка до урочистого вручення дипломів «Магістра» випускникам Луцького НТУ. Захід відбудеться 8 лютого о 14:00 у стінах Волинського облмуздрамтеатру ім. Т. Г. Шевченка.

Крім того, декан ФБД Олександр Бондарський повідомив, що на факультеті уже складений план проведення заходів на найближчі місяці. Серед них є і майстер-класи і виставки, що передбачають залучення школярів. Водночас Олександр Бондарський зазначає, що між факультетом та Волинською ОДА триває співпраця у рамках створення історико-культурного комплексу в Олиці. Це, зокрема, облаштування автобусних зупинок в напрямку з Луцька до селища Олика, а також облаштування площі-ринок. Нагадаємо, що нещодавно ректор Луцького НТУ Петро Савчук та голова Волинської ОДА Олександр Савченко підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає проведення спільних заходів, реалізацію програм та проектів, спільну участь в роботі ОДА з питань освіти та науки, вирішення наукових та екологічних проблем в області тощо. Так, за участі студентів Луцького НТУ та в рамках співпраці університету з обладміністрацією уже відбувається втілення креативних проектів у сфері будівництва, архітектури та дизайну на теренах Волинської області.

Про проведення круглих столів та ІТ-школи поінформував декан ФКНІТу Ростислав Редько. Натомість, декан ФЕТЕ Владислав Волинець анонсував проведення зимової школи спілкування з природою за участі школярів Луцька, а також лекцій та круглих столів. Крім того,  він зазначив, що ведеться підготовка до створення лабораторії на базі кафедри електропостачання, яку планують відкрити у Луцькому НТУ за підтримки постачальника обладнання компанії ABB.

Невдовзі у Луцькому НТУ уже вчетверте відбудеться «Зимова школа бізнесу». Організатори заходу запевняють, що цього разу формат його проведення буде змінений, але обіцяють залучити чимало талановитих юних бізнесменів і зробити конкурс ще цікавішим.

Насамкінець, директор спорткомплексу Луцького НТУ Юрій Чурило поінформував про проведення 9-10 лютого змагань з гімнастики, який відвідати можуть усі охочі.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ