У Луцькому НТУ – планове засідання вченої ради

27 листопада у Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання вченої ради під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

На порядок денний було винесено 8 питань та «Різне». Насамперед Петро Петрович привітав Захарчука В.І., Андрущака І.Є., Войтовича С.Я. з присвоєнням вченого звання професора, а Забедюк М.С., Толстушко Н.О., Поліщука В.Г., Романюка М.В., Собчука Д.С. - з вченим званням доцента. «Сьогодні мені випала висока місія. Ряд наших колег отримали почесні вчені звання. Від усього колективу вітаю вас. Надіюся ви на цьому не зупинятиметеся, адже завжди є куди розвиватися та вдосконалюватися! Ми надіємося та віримо у вас!», - промовив ректор та вручив колегам атестати.

Окрім того, Петро Савчук передав сертифікати від Центру тестування і розвитку «Гуманітарні технології» Луцького НТУ про проходження курсу підвищення кваліфікації за програмами «Профорієнтаційна діагностика і консультування школярів 13-18 років та їх батьків» і «Кар’єрне консультування студентів, випускників, молодих і досвідчених спеціалістів 20-40 років» Ужегову С.О., Морозу С.А., Потапюк Л.М., Потьомкіній О.В., Шиманській А.С. та Ящуку А.А.

Також ректор привітав новоспечених деканів факультету екології, туризму та електроінженерії Владислава Волинця і машинобудівного факультету Ігоря Цизя, яких нещодавно обрали на виборах.

Потому, шляхом таємного голосування, члени вченої ради рекомендували присвоєння вченого звання доцента кафедри автомобілів і транспортних технологій Захарчуку О.В. та прикладної математики та механіки Приходьку О.С. «Бажаємо вам плідно і результативно завершити цей процес, успіхів!», - резюмував Петро Петрович.

Крім того, більшістю голосів вчена рада погодила обрання на посади завідувачів кафедр: цивільної безпеки - Андрощука І.В., туризму та готельно-ресторанної справи - Колісника Б.І., товарознавства та експертизи в митній справі - Пахолюк О.В., комп’ютерних технологій та професійної освіти - Чернящук Н.Л., обліку і аудиту - Чудовця В.В.

Своєю чергою, директор Ковельського промислово-економічного коледжу Тетяна Селівончик прозвітувала у вигляді відеоролику про діяльність навчального закладу та перспективи розвитку. «Ми цю презентацію готували, перебуваючи на з’їзді в США. Нам поставили задачу презентувати так свій навчальний заклад, щоб при приїзді українських можновладців – Юрія Рашкевича, Олега Шарова, Олександра Співаковського, Олександра Марченка, ми довели своє право на життя. Після знайомства з нашими закладами, вони поміняли в позитивному сенсі своє відношення до коледжів». Тож, вчена рада констатувала, що колектив і керівник коледжу впродовж звітного періоду працювали над покращенням навчально-методичної та виховної роботи, вдосконаленням ведення господарської роботи та бухгалтерської звітності.

Опісля про наукову роботу студентів доповіла завідувач навчально-наукового відділу Любов Федорусь. Вона зазначила, що у 2018 році кафедрами Луцького НТУ організовано та проведено 7 міжнародних та 4 всеукраїнських науково-практичних заходів молодих вчених та студентів, видано 4 випуски наукового видання «Студентський науковий вісник». Крім того, в університеті діють 86 наукових гуртків. Студенти беруть участь у виконанні дослідних робіт, найактивнішою в цьому напрямі є будівельна науково-дослідна лабораторія, яка залучає здобувачів освіти до робіт з оплатою. Також за підсумками проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. 35 студентів Луцького НТУ стали переможцями, а Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р. – 16. Варто зазначити, що Луцький національний технічний університет за кількістю призерів у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт посів 10 місце серед ЗВО технічного спрямування.

Насамкінець члени вченої ради розглянули низку запитань щодо внутрішньої роботи ЗВО, серед яких затвердження положень та змін до них.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1130361130451269