У Луцькому НТУ планово засідав ректорат

Засідання ректорату Луцького національного технічного університету розпочали із привітань та вручення атестату наукового ступеню. Так, ректор Петро Савчук привітав із днем народження керівника загального відділу Олену Гапончук та проректора із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрія Щербу, а також вручив атестат доцента заступнику декана факультету КНІТ Юлії Повстяній

Потому засідання перейшло в робочий режим. Передусім, анонсували найближчі заходи, зокрема урочисте вручення погонів офіцерам військової кафедри, що відбудеться  6 грудня о 12:00 в 37 аудиторії, присвячено Дню української армії.

Одним із найактуальніших питань, що обговорювали під час засідання, був приїзд до Луцького НТУ представників Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти. Так, члени ректорату проаналізували результати візиту експертів Національного агенства до університету, обговорили особливості процесу ліцензування спеціальностей, а також визначили слабкі та сильні сторони нашого ЗВО, необхідні для повноцінного проходження акредитації. Продовжуючи тему, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах зауважив на тому, що офіційний сайт університету потребує деяких корективів. Він озвучив позиції, до яких необхідно внести правки, спираючись на рекомендації експертів.

Далі ректор Петро Савчук розповів про нові можливості, які відкриває перед університетом співпраця із компанією «Антиплагіат» та використання онлайн-сервісу пошуку плагіату «Unicheck». А також повідомив, які механізми взаємодії в напрямку боротьби з потенційним академічним плагіатом відпрацювали вони з директором компанії «Антиплагіат» Андрієм Сідляренком під час підписання договору.

Насамкінець, проректор із науково-педагогічної роботи Олена Ковальчук повідомила, що з 27 січня по 1 лютого на базі Луцького НТУ відбудеться зимова школа для пошукачів, аспірантів, докторантів та інших науковців. Реєстрація відкрита уже і триватиме до 20 грудня. Участь безкоштовна, квота – 10 людей від університету.

Також проректор зауважила, що в рамках європейської програми «ERASMUS+» у колективу Луцького НТУ є можливість взяти участь у міжнародному тижні працівників та відвідати Абертейський університет Шотландії. Заявки можна подавати до 10 грудня як працівникам педагогічного напрямку так і не педагогічного. Серед бажаючих буде проведено конкурс.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1404502663037113