У Луцькому НТУ – пожежне тренування

Імпровізована пожежа сталася сьогодні, 17 грудня, у стінах Луцького національного технічного університету. За версією пожежників, відбулося займання у актовій залі університету в корпусі «Б». Тож студенти, викладачі та працівники ЗВО повинні були почути сигнал тривоги й вчасно здійснити евакуацію.

Об 11:00 в стінах університету пролунав сигнал тривоги та заклик до евакуації. Уже за лічені хвилини до навчального корпусу прибули вогнеборці, які виконали усі необхідні дії для ліквідації займання.

«Сьогодні ми провели тренування зі студентами і персоналом навчального закладу по діям під час виникнення умовної пожежі на території ЗВО. Побачили як проводиться евакуація, надали практичну допомогу відповідальним особам, розповіли про усі переваги та недоліки», - розповідає начальник ІІ пожежно-рятувальної частини Андрій Ніконов.

За словами пожежників, дуже добре спрацювала у Луцькому НТУ система оповіщення, оскільки на багатьох об’єктах міста вона є спрощеною. Втім, додає Андрій Ніконов, недостатньо швидко персонал та студенти закладу освіти здійснили евакуацію. Хоча, зважаючи на велику кількість людей, у часові рамки учасники тренувань таки «вклалися» непогано.

«Ми побачили усі плюси та мінуси, про виявлені недоліки уже повідомили адміністрації закладу. Ще проведемо інструктаж та підведемо підсумки тренувань», - резюмував Андрій Ніконов.

Варто зазначити, що непланові пожежні тренування відбуваються у закладах освіти усієї країни, після трагічних подій в Одеському коледжі економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1418658298288216