У Луцькому НТУ презентували виставку графічних робіт

Кафедра дизайну Луцького національного університету представила виставку академічних робіт з графіки. Експозиція стала результатом багаторічних напрацювань кандидата педагогічних наук Анатолія Чихурського. Зауважимо, що в Луцькому НТУ така виставка проводиться уперше, а її унікальність полягає у тому, що на ній представлено 17 різних технік створення графічного рисунку.

«Це моя двадцятирічна праця і я дуже вдячний кафедрі та керівництву за можливість її продемонструвати. Це була дійсно клопітка робота, але вона того варта. Звичайно представлено тут не так багато, всього 17 технік, але кожна з них унікальна», - розповідає Анатолій Чихурський.

Роботи були створені студентами-дизайнерами другого курсу за допомогою найрізноманітніших матеріалів та засобів. Гравюри на вощеному папері, акварельні монотипії, малюнки, створені за допомогою аерографії, ниткографії, шовкографії та безлічі інших графічних технік виготовляли юні митці під час занять. Цікаво, що усі техніки не обмежують творця, адже дозволяють використовувати найрізноманітніші матеріали, експерементувати з кольором та вносити власні нотки у роботу.

Декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Бондарський, що також завітав на презентацію, зауважив: «Я маю чудову можливість слідкувати за розвитком вашої кафедри і не перестаю тішитися тим, як ви ростете та прогресуєте. Такі виставки чудово демонструють вашу роботу та професіоналізм. Натхнення вам і надалі».

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1419774768176569