У Луцькому НТУ презентують культурно-мистецький проект «Славетна Волинь»

У стінах Луцького національного технічного університету відбудеться презентація культурно-мистецького проекту Славетна Волинь».

Колекція картин проекту зібрана за ініціативою та фінансовим сприянням народного депутата України V–VI скликань Анатолія Горбатюка.

За його словами виставка була організована після презентації проекту «Славетна Україна», який був проведений спільно з народним депутатом Володимиром Зубановим: «Проект про наших відомих земляків, які лишили помітний вклад в історії. Усі люди, які зображені на репродукціях пов’язані із Волинською областю. Проект буде продовжений, оскільки нам треба ще відобразити мінімум до десяти наших земляків, щоби лишити про них пам'ять і разом з тим ми мали змогу знати про них та їхні життя більше. На жаль у місті Луцьку є чимало вулиць названих на їхню честь, втім мешканці  міста не знають, хто це і в честь кого названі вулиці, це наприклад Йова Кондзелевич, Галшка Гулевечівна, Данило Братковський та В'ячеслав Липинський, не кажучи вже про інших людей. Зобразили також шістьох комбатантів УПА та шістьох героїв Радянського Союзу, які в прямих боях з німецько-фашистськими військами здійснили подвиги, але радянською добою були «викинуті» з історії. На виставці представлені репродукції картин, які малюють художники, і ми даруємо їх навчальним закладам, щоби студенти бачили наших славних земляків».

Презентація виставки відбудеться у фойє корпусу «А» на першому поверсі Луцького НТУ 27 березня о 13:00.

Інформаційний відділ Луцького НТУ