У ЛУЦЬКОМУ НТУ
ПРОВЕЛИ ФІЛОСОФСЬКИЙ ФЛЕШМОБ

Щедрим на свята виявився четвер 17 листопада: День студента співпав із Всесвітнім днем філософії! Вийшов чудовий мікс. І студенти-першокурсники факультету бізнесу разом із кандидатом  філософських наук, доцентом Антоніною Євтодюк занурились в незабутню атмосферу подвійного свята. Молодь спільно зі своїм наставником організували флешмоб «Філософія в житті сучасного студента». Студенти із задоволенням ділилися своїми судженнями щодо того, що вони набувають, вивчаючи філософію та окреслювали своє бачення філософії.

«Вивчаючи філосфію я пізнаю себе, виявляю багатство свого внутрішнього світу». (Єфімчук Аня, МО-12).

«Філософія для мене – ключ до свого «Я» та до навколишнього середовища». (Мисанюк Аня, МО-12).

«Для мене філософія – знання, пізнання пошук самої себе в цьому житті, здійснення свого життєвого шляху, мій особистісний саморозвиток. Філософія дає багато – просто потрібно хотіти прийняти це». (Галущак Діана, МО-12).

«Вивчаючи філософію, я почав цікавитись філософськими питаннями і шукати відповіді на них для того, щоб усвідомлювати всі етапи свого життя». (Ляліков Владислав, МО - 12).

«Філософія – шлях до глибин людської душі». (Якобчук Таня, МО-12).

«Вивчаючи філософю, я зрозумів, що потрібно цінувати своє і чуже життя, оцінювати свої вчинки...» (Іванісік Роман, МО-11).

«Поки ми цікавимося філософією – ми живемо й розвиваємось...» (Мороз Катя, МО-11).

«Для мене вивчення філософії – ліхтарик на початку мого дорослого життя, який освітлює найважливіше...» (Грищук Сергій, ПТБ-11).

«Вивчаючи філософію, я замислився над сенсом мого життя, над тим, чи щасливий і що для цього потрібно...» (Циплюк Сергій, ПТБ-11).

Ось така студентська рефлексія. Україна має гідне майбутнє.

Своїми роздумами про філософію та покликання викладача поділилася і Антоніна Володимирівна. Детальніше можна почитати тут: http://volyntimes.com.ua/news/1056

Кафедра філософії, політології та права