У Луцькому НТУ – різдвяна виставка

20 грудня кафедра дизайну та архітектури презентувала у стінах Луцького національного технічного університету (ІІ поверх корпусу «А») різдвяну виставку декоративного розпису на склі «Різдво». Керівник проекту - викладач кафедри Дідух Анна Сергіївна.

Зокрема, на заході презентували роботи, які впродовж трьох років створювали студенти-дизайнери. Серед нових - роботи груп Д-11 та Д-12, які здобувачі освіти готували півтора місяця. «Кожен студент спершу обирав композицію, затверджував ескіз, колористику, працював з контурами. Так як вони вже отримали досвід з розпису на склі, готуючи роботи на тему «Україна», цього разу їм було легше. Більше того, їм настільки сподобалося, що вони готують подібні картини на святкові подарунки батькам та друзям. Це чудово, коли є натхнення і невимушеність при творенні робіт», - розповідає Анна Сергіївна.

Тож, відкрив виставку декан факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ Олександр Бондарський, який зауважив, що студенти працювали довго і напружено, відтак сьогодні можна оцінити результат. «Наші дизайнери – це унікальна молодь, дуже талановита, з фантастичним потенціалом. Вони можуть багато проектів втілювати в життя. Єдине що – їх потрібно вміти організувати, що і вдається кафедрі дизайну, а особливо – Анні Сергіївні Дідух!».

Проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак також прибула на мистецький захід. «Перш за все, я хочу привітати організатора цієї виставки, яка доклала багато зусиль. Разом з тим, я розумію скільки зусиль доклали до цього і студенти. Для того, аби створювати такі роботи, мені здається необхідно мати багато натхнення, добра і уяви. Виставка вийшла шикарна, відчувається те, що ви хотіли донести. Я хочу усім побажати, аби у вашому житті було багато тепла, позитиву, хорошого і доброго, аби цим ви могли ділитися з оточуючими. З наступаючими святами!», - звернулася до присутніх Валентина Леонідівна.

Своєю чергою, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук наголосив на активній роботі кафедри дизайну та архітектури: «Проведена титанічна робота керівників та студентів, усе це в цілому дало прекрасний результат. Ваші роботи перегукуються з українськими традиціями та тими емоціями, що ми асоціюємо з дитинством. Хочу за це подякувати. Нехай ця різдвяна казка живе у наших душах завжди, а всі бажання збуваються!».

Завідувач кафедри дизайну та архітектури Оксана Пасічник додала, що виставка, приурочена до Різдва, проводиться вперше у стінах університету. До цього кафедра брала участь в обласному конкурсі «Різдвяні символи», що відбувається у Волинському краєзнавчому музеї, де студенти-дизайнери Луцького НТУ зайняли призові місця.

Насамкінець художній керівник проекту, викладач кафедри дизайну та архітектури Анна Дідух проанонсувала, що незабаром кафедра презентує нову виставку олійного живопису «Зимовий Луцьк».

Нагадаємо, раніше декан факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ Олександр Бондарський розповідав, що на кафедрі дизайну та архітектури прийняли рішення, аби впродовж навчального року кожен з викладачів влаштовував показ робіт своїх студентів. Так, 12 жовтня у Луцькому національному технічному університеті презентували виставку авторських робіт студентів І-го курсу, приурочену до Дня художника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, яку організувала Анна Дідух. Своєю чергою, 15 листопада - виставку творчих робіт студентів 2, 3 та 4-го курсів кафедри дизайну з навчальних предметів «Живопис», «Живопис натюрморту», «Живопис портрету людини» до Дня студента, а 6 грудня відбувся архітектурно-мистецький студентський проект «Свідки минулого в житті сучасності». Потому 18 грудня відбувся мистецький захід «Барви дизайну», де презентували виставку 70 відтінків кольорів.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1145525762268139