У Луцькому НТУ – тестування з охорони праці

Цими днями у Луцькому національному технічному університеті відділом охорони праці проводяться перевірки посадових осіб, спеціалістів та викладачів.

Відтак, тести, що налічують 25 різнобічних питань, здаються раз на три роки. Цьогоріч 480 працівників університету проходять відповідну перевірку.

Зокрема, тестованих перевіряють на знання законів і нормативних актів з охорони праці, профілактики побутового травматизму, охорони здоров’я, правил пожежної, радіаційної безпеки, електробезпеки, цивільної оборони, гігієни праці, виробничої санітарії, безпеки дорожнього руху, газового господарства, поводження в надзвичайних ситуаціях тощо.

Як зазначив начальник відділу охорони праці Луцького НТУ Анатолій Климовець, тестування триватимуть до 14 грудня.

Інформаційний відділ Луцького НТУ