У Луцькому НТУ – урочисте закриття студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці»

21 квітня у стінах Луцького національного технічного університету відбулося урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади із дисципліни «Основи охорони праці». Організатори заходу підвели підсумки та нагородили переможців.

Нагадаємо, 19 квітня до Луцького НТУ з’їхалися понад сто студентів вищих навчальних закладів України, аби поборотися за звання «кращих». Учасникам олімпіади були запропоновані тестові питання та завдання відповідно до змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці» для ВНЗ.

Відтак, перше, «золоте» місце серед вищих навчальних закладів зі спеціальністю «Охорона праці» здобула студентка Луцького національного технічного університету Альона Барановська, серед педагогічних ВНЗ - студентка Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Марина Коваленко, серед сільськогосподарських та переробних ВНЗ – студент Львівського національного аграрного університету Роман Турченяк, серед технічних ВНЗ – студентка Національного університету «Львівська політехніка» Вікторія Косточка, серед транспортних та технологічних ВНЗ – студент Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Володимир Мусієнко, серед класичних (економічних) ВНЗ – студентка ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Дарина Великород.

Насамперед з вітальним словом виступив голова оргкомітету олімпіади, ректор ВИШу, доктор технічних наук, професор Петро Савчук. Він подякував усім за участь та наголосив, що все пройшло на високому рівні. «Під час цієї олімпіади ви усі продемонстрували свої знання. Кожен з вас уже переможець, адже є учасником. Оргкомітет, своєю чергою, дуже злагоджено, професійно працював. У цих стінах відбулося чесне оцінювання», - додав Петро Петрович. Опісля він привітав та вручив грамоти переможцям номінацій.

Потому голова журі олімпіади, доктор технічний наук, професор кафедри водопостачання, водовідведення та очищення вод Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова Олег Третьяков нагородив основних призерів олімпіади. «Шановні студенти, усі хвилювання позаду. Ваші керівники, викладачі мабуть хвилювалися більше ніж ви. Але змагання – це змагання. Є переможці, а є ті, хто поки що не досягнув необхідного рівня. Я впевнений, ви будете розвиватися і наступного року ми знову зустрінемося. Вітаю усіх, я щиро вам вдячний, у тому числі викладачам – за вашу працю та любов до студентів», - резюмував він.

До слова також запросили проректора з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергія Шимчука, який наголосив на тому, що мить нагородження учасників є не менш хвилюючим за змагання. «За ці кілька днів ми усі стали друзями. Це чудове дійство, скрізь тільки і чути про олімпіаду, а головне виключно позитивні відгуки. Була чесна, проте конкурентна боротьба», - наголосив Сергій Петрович та нагородив команди-учасники олімпіади.

Підсумувала захід заступник голови журі, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького національного технічного університету Людмила Матвійчук: «За ці три дні наша кафедра збагатилася дійсно багатьма хорошими друзями. Дякую за це. Коли я запитувала своїх студентів, як пройшли екскурсії та зустрічі, вони відповідали «приїхали кльові студенти!». Ви дійсно кльові, ви найкращі. В університеті за ці три дні, попри велику кількість гостей, нічого не сталося, ніяких надзвичайних ситуацій, а це означає, що ваші батьки вас гарно виховали». «Великий уклін науковим керівникам, які проробили шалену працю», - додала освітянка та від імені оргкомітету та керівництва ВИШу вручила їм подяки.

На завершення свята Лариса Поліщук подарувала присутнім музичний сувенір з назвою «Україна».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...