У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В ГАЛУЗІ ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА

Кафедра автомобільних доріг і аеродромів Луцького національного технічного університету 27–28 жовтня 2016 року організувала і провела ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «Інноваційні процеси в галузі дорожнього будівництва».

Метою конференції є обмін науково-технічною інформацією, встановлення ділових та особистих стосунків між вченими України в галузі дорожнього будівництва.

У роботі конференції взяли участь представники Луцького національного технічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Національного транспортного університету, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Запорізького національного технічного університету, Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, Одеської національної академії будівництва та архітектури, Білорусько-Російського університету (м. Могильов, Республіка Білорусь), ДП «Волинський облавтодор», представники інших науково-виробничих фірм України.

Відкрив конференцію та привітав всіх учасників проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ,  к.т.н., доцент Сергій Шимчук.

Привітання учасників конференції та вступне слово проректора з науково-педагогічної роботи кандидата технічних наук, доцента Сергія Шимчука

Привітав учасників конференції та побажав успіхів і плідної роботи завідувач кафедри автомобільних доріг і аеродромів, к.т.н., доцент Сергій Дробишинець.

Привітання учасників конференції завідувача кафедри автомобільних доріг і аеродромів кандидата технічних наук, доцента Сергія Дробишинця.

Основними науковими напрямками конференції були:

1. Новітні матеріали в дорожньому будівництві.

2. Технологія, будівництво та експлуатація автомобільних доріг.

3. Сучасні тенденції проектних рішень автомобільних доріг.

4. Організація та безпека дорожнього руху.

Всі виступаючі представили дуже цікаві наукові розробки, про що свідчить дискусія серед учасників дійства.

Конференція  відзначила  високий  загальний  рівень наукових  досліджень у дорожньому будівництві, зокрема, у ефективності використання сталефібробетону  для виготовлення будівельних конструкцій, вивчення досвіду з проектування і реконструкції автомобільних доріг і споруд, використання новітніх матеріалів у дорожньому будівництві, виробів та інженерного обладнання, забезпечення енергоефективності будівництва та експлуатації автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху.

Під час конференції обговорено практичне значення представлених результатів; постійне зростання кола проблем і задач, які успішно розвязуються прикладними методами; виникнення нових напрямків розвитку теорії розрахунків, конструювання та практичного впровадження отриманих результатів.

Пленарне засідання конференції.

Доповідь аспіранта Арінушкіної О.О. (Харківський національний автомобільно-дорожній університет) на тему: «Дослідження впливу комбінованих в’яжучих на властивості щебенево-піщаних сумішей».

Доповідь аспіранта Ясюка І.М. (Луцький національний технічний університет) на тему: «Експериментальні дослідження сталефібробетонних лотків водовідведення».

Доповідь асистента Процюка В.О. (Луцький національний технічний університет) на тему: «Проектування автомобільних доріг у світлі економічних змін у державі».

Доповідь ст. гр. БДН-53 Яцьковського В.Ю. (Луцький національний технічний університет) на тему: «Технічне обґрунтування ефективності використання сталефібробетону для виготовлення водоперепускних труб автомобільних доріг (за рахунок визначення оптимальних процентів армування та параметрів гранулометричного складу).

Доповідь ст. гр. БДН-41 Вінцюка М.В. (Луцький національний технічний університет) на тему: «Використання грунтів  укріплених цементом з додаванням добавок «БЕТО?ЩЕЛЬ», «Сoral MasterFix», «ВСЕСЕЗОН?УНІВЕРСАЛ» для будівництва шарів дорожніх одягів».

Доповідь ст. гр. БДН-42 Пекара С Б. (Луцький національний технічний університет) на тему: «Використання вторинних матеріалів у виготовленні розподільчих кілець комунікаційних колодязів»

Учасникам конференції була організована екскурсія Луцьким НТУ та визначними місцями м. Луцька. Вони відвідали музей ВОЛИНСЬКОЇ ІКОНИ, БУДИНОК ХИМЕРІВ, ЛУЦЬКИЙ ЗАМОК. Побували також у ЛУЦЬКОМУ ПІДЗЕМЕЛЛІ та насолодилися краєвидами нашого міста.

Колектив  кафедри автомобільних доріг і аеродромів