У Луцькому НТУ відбулася першість з плавання

Студенти Луцького національного технічного університету взяли участь у змаганні з плавання. Так, за першість університету боролися близько 50 плавців.

За словами завідувача кафедри фізичної культури, спорту та здоровя Сергія Савчука, для студентів групи початкової підготовки першого року навчання передбачена дистанція на 25 метрів вільним стилем та кролем на спині; 50 метрів для студентів поглибленої спортивної підготовки другого року навчання - вільним стилем, брасом та кролем на спині; для студентів високої кваліфікації І розряду, КМС, МС - брасом та вільним стилем.

Подібні змагання в університеті, додає Савчук, відбуваються щороку навесні, з метою підготовки до першості міста та області. Натомість, кращі плавці відзначені грамотами та медалями за перші і другі місця відповідно.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1217275298426518