У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУЛАСЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Тридцять дев’ять вищих навчальних закладів майже з усіх регіонів України делегували своїх кращих студентів для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці». Вперше олімпіадні змагання такого високого рівня відбувались на базі кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького національного технічного університету.

Близько 100 студентів із Київської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Волинської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Рівненської, Харківської областей боролись за почесні звання переможців і призерів олімпіади.

З вітальним словом до учасників змагання звернулись ректор Луцького НТУ Петро Савчук та старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіту» Олена Дашковська. Вони відзначили доброзичливу атмосферу, високий рівень підготовки та проведення олімпіади.

Зважаючи на різні профілі, всі вищі навчальні заклади були поділені на шість груп: зі спеціальності «Охорона праці», технічні; сільськогосподарські; технологічні; педагогічні; класичні (економічні). Змагання проводилось у два тури: теоретичний (тести); практичний (задачі, кросворд). На кожен тур відводилось 120 хвилин.

26 квітня під час урочистого закриття переможці олімпіади отримали дипломи від Оргкомітету. Рішенням журі в кожній групі визначались переможець (перше місце) та призери: друге і третє місця. Харківський національний університет міського господарства імені Олексія Бекетова, Луцький національний технічний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет харчових технологій, Одеська національна академія харчових технологій, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – виші переможців.

Грамотами та подяками нагороджені кращі студенти в окремих номінаціях: «Кращий знавець законодавчої бази з охорони праці», «За вдале застосування інженерних рішень при розв’язку практичних завдань з охорони праці», «За високі показники у виконанні тестових завдань», «За креативний підхід до розв’язку практичних завдань» та інших.

Для всіх учасників олімпіади студенти спеціальності «Туризм» організували цікаву культурно-пізнавальну програму. Всі охочі мали змогу ознайомитись з історією Луцька (екскурсія старим містом, до Луцького замку та в Музей Волинської ікони).

Завершення олімпіади відзначилося надзвичайно цікавою культурною програмою, організованою господарями – кафедрою туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ, що сприяло гарному настрою та приємним враженням учасників.

Оргкомітет Олімпіади,
кафедра туризму та цивільної безпеки