У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Перш за все, із щедрівками та різдвяними віншуваннями для членів ректорату виступили талановиті юні учасники вокального ансамблю «Перлинка» ЗОШ №25 із керівником Пінчук Тетяною Миколаївною. Вони виконали чимало щедрівок та колядок, посівали на мир та добробут, а найголовніше – подарували усім присутнім відчуття справжнього духу Різдва.

Потому Петро Савчук наголосив, що 2019 рік в університеті він хоче ознаменувати роком «Ефективності». Мова йде про здійснення структурних змін, зокрема ректор наголошує на тому, що робота відділів цьогоріч оцінюватиметься не за кількістю виконаної роботи, а за її ефективністю та якістю.

Крім того, Петро Савчук нагадав про приїзд директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова, який відбудеться на початку лютого. Під час ділової зустрічі мова йтиме про підсилення вимог ліцензування щодо інклюзивної освіти, а також вивчення можливостей Луцького НТУ у цьому напрямку. До того часу відповідальні особи підготують необхідну інформацію щодо кількості студентів, аспірантів та працівників університету з особливими потребами, а також сформують проектно-кошторисну документацію щодо облаштування спорткомплексу Луцького НТУ спецзасобами. Водночас, до зустрічі адміністрація університету підготує пропозиції щодо відкриття нових спеціальностей у Луцькому НТУ.

Крім того, ректор Луцького НТУ зазначив на необхідності проаналізувати ситуацію щодо навчального плану та сесії, а також на формуванні графіку заходів на найближчий час. Водночас, він поінформував про готовність Державної служби охорони співпрацювати із університетом, а саме долучати до працевлаштування студентів ЗВО.

Потому про організацію освітнього процесу доповів проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах. Своєю чергою, проректор Валентина Галущак розповіла про умови поїздки представників Луцького НТУ до Великої Британії. Так, візит до Великої Британії обумовлений проектом лідерства в університеті , який фінансується Британською радою. Проект носить назву «Менеджмент брендингу». Оскільки Луцький НТУ має домовленість із британським ЗВО, представники нашого університету можуть взяти участь у поїздці. Проект передбачає участь всіх рівнів університету, тож до візиту будуть залучені представники Луцького НТУ від ректора до студента.

Водночас, Валентина Галущак зазначила, що до Луцького НТУ надійшла пропозиція по програмі «Мевлана» від університету Туреччини, за якою можливий обмін студентами та викладачами. Співпраця може вибудовуватися за спеціальностями трьох факультетів: МБФ, ФКНІТ та ФЕТЕ.

Насамкінець, на ректораті було озвучено про проведення низки заходів, які відбудуться невдовзі. Так, унікальною подією не лише для Луцького НТУ, але й для усієї області є урочисте присвоєння первинного офіцерського звання «Молодший лейтенант запасу» та вручення погонів випускникам кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету. За словами підполковника Служби безпеки України, викладача кафедри військової підготовки Луцького НТУ Дмитра Грисюка, подібна подія відбувається на теренах Волині вперше, адже такого масового вручення погонів, 80 офіцерських звань згідно з одним наказом Міністерства оборони України, ще не було. Отож, урочистості відбудуться 17 січня о 12:00 в ауд.37 в корп. «Б».

Крім того, важливий захід відбудеться 8 лютого у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка –  вручення дипломів «Магістра» випускникам Луцького національного технічного університету.

Нагадаємо, що зовсім скоро, 19 січня на свято Водохреща працівники та викладачі Луцького НТУ запрошуються на освячення води у басейні в спорткомплексі ЗВО. Усі охочі можуть взяти купальний костюм та окунутися в воду для освячення, або ж просто відвідати захід.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ